Art Outlet. Sztuka Współczesna

Termin aukcji:
Miejsce aukcji:
Termin wystawy:
Kod aukcji:

Redakcja katalogu

Marcin Lewicki +48 788 260 055 m.lewicki@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (75)

Autor
Typ obiektu
Technika
Sortowanie
1
Jan Dobkowski
"Macierzyństwo", 1970
olej/płótno, 46 x 33 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
2
Edward Dwurnik
Plac Zamkowy, około 1966
olej/płótno (dublowane), 93 x 66 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
3
Jan Lebenstein
"Forestier", 1966
olej/płótno, 45 x 38 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
4
Stanisław Fijałkowski
"13 VII 71", 1971
olej/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
5
Henryk Cześnik
"Szepty i krzyki", 2020
olej/płótno, 200 x 150 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
6
Krystyn Zieliński
Kompozycja
akryl, ołówek/płyta pilśniowa, 72 x 72 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
7
Ryszard Winiarski
"Game for One", 1988
akryl, ołówek/płótno, 64,5 x 64,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
9
Henryk Stażewski
"Nr 119", 1975
akryl/płyta pilśniowa, 42 x 41,5 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 48 000 zł
10
Henryk Stażewski
"Nr 10", 1978
olej/płyta, 33,5 x 33,5 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 40 000 zł
11
Henryk Stażewski
Kompozycja, 1977
akryl, kolaż/płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
14
Tadeusz Brzozowski
"Ahaswer", 1964
olej/sklejka, 23,5 x 22,2 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 28 000 zł
16
Rajmund Ziemski
Widok miasta, 1957
olej/płótno, 93 x 68,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
18
Jacek Sienicki
Czerwona kompozycja, 1998
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
19
Franciszek Maśluszczak
"W Bąkowej Górze", 1992
akryl/płótno, 35,5 x 35,3 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 200 zł
20
Franciszek Maśluszczak
"Spójrzmy", 1987
akryl/płótno, 41 x 27 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
22
Bronisław Kierzkowski
"Obraz nr 1", 1978
olej/płótno, 121 x 123 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
24
Marian Czapla
Obraz z cyklu "Torsy", 1980
olej/płótno, 72 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
27
Stanisław Baj
"Rzeka Bug", 2018
olej/płótno, 24 x 33 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
28
Henryk Musiałowicz
Obraz z cyklu "Francja (Marceilles)", 1957-1960
olej/papier , płyta, 70 x 48 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
29
Erna Rosenstein
"Światło nie ma granic", 1989
olej/deska, 27 x 26 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
30
Erna Rosenstein
"Przez miasto", 1990
olej, technika mieszana, kolaż/deska, 17 x 25 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
31
Piotr Młodożeniec
"Pływak", 2016
akryl/płótno, 100 x 71,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
32
Stanisław Młodożeniec
"Deszczyk", 2011
olej/płótno, 90 x 122,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
33
Stanisław Młodożeniec
Nowy Jork
technika własna/papier , 47 x 64,4 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
35
Wit (Witold-K) Kaczanowski
Kompozycja z cyklu "People", 1970
olej/płótno, 28 x 20 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
36
Wit (Witold-K) Kaczanowski
Jeździec na koniu, 1968
olej/tektura, 41 x 51 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
37
Szymon Urbański
"Czerwona Kurwa", 1988
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
38
Szymon Urbański
"Budda", 1989
olej/płótno, 50 x 30 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
39
Monika Piwowarska
Bez tytułu , 1965
akryl/płótno, 82 x 117 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł